MALOWANIE BUZIEK

W kilka chwil maluchy mogą zamienić się w motylki, tygryski, wróżki, pieski, kotki i bohaterów komiksów. Nasi animatorzy pomalują dzieciakom twarzyczki, a także dołączą mały gadżet np. uszy kota, dzięki czemu pomalowani jeszcze bardziej upodobnią się do zwierzątek.

Pracujemy wyłącznie z profesjonalnymi artystkami bodypainting, używamy jedynie najlepszych hipoalergicznych farb specjalnie przeznaczonych do malowania buziek najmłodszych (np. Snazaroo).

KĄCIK PLASTYCZNY

Nasi podopieczni mają całą gamę zajęć plastycznych do wyboru. Rysujemy, malujemy, kolorujemy, wycinamy, wyklejamy i gryzmolimy kredą lub mazakami. Udostępniamy wszelkie niezbędne do twórczości materiały, takie jak kredki, mazaki, farbki i pędzelki, wycinanki, kolorowanki i tablice kredowe, a wszystko po to, by rozwijać kreatywność Państwa dzieci.

Kącik plastyczny świetnie sprawdza się jako atrakcja podczas wesel i imprez firmowych.

BALONOWE ZOO

Wyczarujemy dla Państwa pociech zwierzątka, czapeczki, koszyczki. Nasi animatorzy nie tylko przygotują baloniki dla dzieci, ale także nauczą je, jak samemu skręcić kwiatek lub zwierzątko. Dzięki temu dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także rozwijają wyobraźnię przestrzenną.

ZMYWALNE TATUAŻE

Oprócz malowania buziek oferujemy również ozdabianie ciała tatuażami zmywalnymi / brokatowymi. Stworzymy na skórze kolorowe wzory, które pozwolą dziewczynkom poczuć się jak magiczne wróżki, a chłopcom jak groźni piraci.

KOLOROWE WARKOCZYKI

Nasza uzdolniona animatorka wykona warkoczyki wplatając kolorowe tasiemki lub pasemka sztucznych włosów. Kolorowe włoski stanowią świetną atrakcję dla dziewczynek na urodzinki, wesela, imprezy tematyczne lub firmowe.

ZAGADKI SCOOBY DOO

Pod czujnym okiem naszego animatora „Kudłatego” oraz jego wiernego kompana psa Scooby Doo (animator w przebraniu) dzieciaki będą rozwiązywać łamigłówki i wykonywać zadania sportowe, które doprowadzą do rozwiązania zagadki głównej lub znalezienia skarbu (w zależności od motywu przewodniego imprezy).

Poziom trudności zadań dostosowany jest do wieku uczestników. Poprzez zabawę dzieci uczą się logicznego myślenia, współpracy w grupie a także konsekwencji w dążeniu do celu.

GRY I ZABAWY TANECZNE

Gry i zabawy taneczne są jednym z podstawowych sposobów na zachęcenie dzieci do zabawy. Nasi animatorzy prowadzą cały szereg aktywności opartych na tańcu, ruchu i rytmice. Poprzez tańce dziecko usprawnia się motorycznie, nabywa umiejętności koordynacji wzrokowo-ruchowej, a dodatkowo wykształca w sobie wrażliwość słuchową.

GRY I ZABAWY SPORTOWE

Nieograniczone pokłady dziecięcej energii często są trudne do okiełznania, jednak wystarczy zachęcić dzieciaki do zabaw sportowych aby zostały one właściwie ukierunkowane i spożytkowane z korzyścią dla rozwoju.

Organizujemy wyścigi, tory przeszkód, rywalizacje drużynowe, wszystko po to, aby zapewnić świetną zabawę uczestnikom imprezy.

DMUCHAŃCE I ZJEŻDŻALNIE

Olbrzymie dmuchane zjeżdżalnie, labirynty lub trampoliny to obecnie stały element plenerowych imprez dla dzieci. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że można urządzić tego typu imprezę we własnym ogródku! Proponujemy Państwu wynajem dmuchańców i zjeżdżalni wraz z osobą do ich obsługi. Dzieciaki mogą zjeżdżać, skakać, przechodzić labirynty, a przede wszystkim świetnie się bawić.

ILUZJONISTA

Wprowadzimy Państwa w niesamowity świat magii, który zadziwi nie tylko najmłodszych. Nasz znakomity iluzjonista wyczaruje królika z kapelusza, gołębia z rękawa i całą masę kolorowych wstążek. Odkryje przed Państwem tajniki sztuczek karcianych i nauczy jednej z nich.

KLAUNI

Bogata osobowość naszych animatorów ubrana w kolorowe przebrania klaunów tworzą mieszankę wybuchową! Wybuchy, śmiechu oczywiście, będą wszechobecne, a uśmiechy wypiszą się na twarzach zarówno najmłodszych gości jak i tych całkiem dorosłych. Klaun Baltazar wraz ze swoją klaunową żoną Klementyną tworzą zgrany, rozrywkowy duet. Wykonają zwierzątka z balonów, gigantyczne bańki mydlane, poprowadzą zabawne gry i zagadki, opowiedzą żarty oraz zadbają o rozrywkową atmosferę całego eventu.

MINI KARAOKE

Prowadzimy zajęcia taneczne, plastyczne, sportowe, nie mogło więc zabraknąć atrakcji dla uzdolnionych wokalnie. Dzieci chętnie sięgają po mikrofon by wraz z przyjaciółmi zaśpiewać znane i lubiane piosenki specjalnie dobrane dla najmłodszych. Zapewniamy zestaw do karaoke wraz z mikrofonami oraz telewizor plazmowy, na którym wyświetlane są słowa.

Rozśpiewany kącik jest rewelacyjnym urozmaiceniem urodzinek, imprez firmowych oraz tematycznych.

XBOX 360

Dla starszych dzieci istnieje możliwość wynajęcia konsoli do gry Xbox 360 wraz z wybraną grą, padami oraz dużym telewizorem plazmowym lub ekranem z rzutnikiem cyfrowym, a także zaaranżowania pomieszczenia na potrzeby graczy (zapewniamy duże, wygodne pufy, stolik pod ekran).

KINECT

Posiadamy także konsole do gier Xbox 360 z sensorem ruchu Kinect, który zapewni świetną rozrywkę nie tylko dla starszych, ale również dla młodszych dzieci. Oferujemy gry ruchowe, zręcznościowe, taneczne oraz przygodowe. Zapewniamy duży plazmowy telewizor lub olbrzymi ekran z rzutnikiem, przez co dzieci będą się czuły jakby rzeczywiście były w magicznym świecie wybranej gry.

INNE

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, dlatego jeśli mają Państwo inny pomysł na uatrakcyjnienie swojej imprezy, poprosimy o kontakt-na pewno będziemy w stanie pomóc.