BOŻE NARODZENIE

Na specjalne okazje takie jak choinka czy mikołajki proponujemy Państwu przybycie prawdziwego Świętego Mikołaja wraz z pomocnicą Śnieżynką i/lub Elfem.Świąteczna świta wypyta dzieci czy były grzeczne, poprosi o przedstawienie wierszyka lub piosenki i oczywiście rozda prezenty.Taka oprawa świątecznej imprezy zapewni cudowne wspomnienia wszystkim maluchom.

Sugerowane atrakcje: Św. Mikołaj, malowanie buziek, chusta animacyjna, gry i zabawy taneczne

WIELKANOC

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy zaprosimy dzieci do wspólnego malowania i wyklejania pisanek (zarówno w postaci wydmuszek jak i „na papierze”). Własnoręcznie przygotowane jajeczka będą kolorową ozdobą świątecznego stołu. Animator w przebraniu króliczka rozda prezenty ze świątecznego koszyka, przygotuje balonowe zajączki i zachęci do wspólnej zabawy z chustą.

Sugerowane atrakcje: kącik plastyczny, żywe maskotki, malowanie buziek, chusta animacyjna, balonowe zoo

HALLOWEEN

To święto na stałe wpisało się w Polski kalendarz imprezowy. Zapewniamy straaaasznie dobrą zabawę. Malujemy „przerażające” buźki, rozwiązujemy „kryminalne” zagadki ze Scooby Doo i objadamy się krwawą watą cukrową! Nad wszystkim czuwa animatorka w przebraniu czarownicy.

Sugerowane atrakcje: zagadki Scooby Doo, malowanie buziek, gry i zabawy sportowe, wata cukrowa

BAL KARNAWAŁOWY

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na BAL karnawałowy podczas którego dziewczynki mogą zamienić się w księżniczki, wróżki, motylki, a chłopcy w kowbojów, piratów i bohaterów komiksów. Bal przebierańców to wspomnienia na całe życie!Pomagamy taki bal zorganizować (wynajęcie sali, catering, dowóz dzieci), a nasi animatorzy zapewnią świetną zabawę Państwa pociechom.Pomalujemy buźki, nauczymy kilku tańców, zorganizujemy pokaz magiczny!

Sugerowane atrakcje: malowanie buziek, gry i zabawy taneczne, zabawy z chustą animacyjną, iluzjonista